Як будуть виглядати офіси в майбутньому?

офисІнновації в дизайні та робочій етиці сформували зовнішній вигляд багатьох сучасних офісних приміщень і, зрештою, призвели до нашого бажання  отримати щось більше, ніж чотиростінні кабінети та стандартний письмовий стіл.

Теорія про те, що наше робоче місце може впливати на нашу продуктвність, часто відігравала ключову роль при плануванні розвитку офісу, коли роботодавці заохочували своїх працівників пропонувати те, що вони хотіли б бачити в своєму офісі. Пройшли часи однорідних офісів із білими стінами, до яких ми вже звикли. На сьогоднішній день вигода від розвитку здорової офісної культури завдяки забезпеченню належного середовища для працівників часто перевищує витрати, які на це будуть виділени.

Але, що саме ми можемо очікувати побачити в найближчі роки? Які тенденції будуть триматися, а які незабаром будуть у минулому?

Великі компанії постійно заохочують своїх працівників ділитися своєю думкою з того чи іншого питання. Найближчими роками ми почнемо бачити спеціальні робочі місця, які будуть створені на основі побажань та необхідностей працівників. Команди, які працюють над спільними проектами матимуть приміщення відкритого плану, кімнати для зустрічей, навчань, проведення конференцій або навіть просто місце для відпочинку після напруженого ранку. Будуть впроваджені унікальні технології, які допоможуть  прискорити чи полегшити більш прості та механічні процеси, що дозволить звільнити дорогоцінний час для роботи над більш важливими завданнями.

Більше віддалених працівників означає більше спільних робочих просторів.

Робота вдома не може бути нічим іншим, як мрією для тих з нас, хто прагне зекономити час на страшні ранкові поїздки до офісу. Згідно з дослідженнями, проведеними в Силіконовій Долині, 50% світової робочої сили в найближчі роки буде повністю складатися з фрілансерів, і їм точно не знадобиться власний кабінет. З цього виходить, що офіс майбутнього може бути заповнений лише тими працівниками, чия робота неможлива з будь-якого іншого місця. Оскільки більше співробітників працюють віддалено, ми можемо спостерігати збільшення кількості спільних просторів для коворкінгу.  Не фіксовані робочі місця можуть стати надзвичайно економічним варіантом для тих, хто хоче працювати подалі від офісу, але в той же час в комфортному середовищі для спокійної роботи.

Отже, плануючи свій рік зверніть увагу на сучасні офісні приміщення, які можна буде легко трансформувати під сучасні тенденції. Сучасні та комфортабельні офіси ви можете знайти в офісному центрі у Львові за адресою вул. Наукова 7д. Більш детальна інформація за посиланням — https://optima-plaza.com.ua/kompleks/

Информационный портал

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × two =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: