«Оптіма Плаза» – доступні ціни на оренду офісних приміщень у Львові

Аренда офіса«Оптіма Плаза» – це один з небагатьох офісних комплексів, де можна взяти в оренду хороші приміщення по доступним цінам. Приміщення офісного центру надаються на підставі укладеного договору між орендодавцем та орендарем. Дізнатись про вільні приміщення ви можете безпосередньо на офіційному сайті центру, перейшовши за посиланням – https://optima-plaza.com.ua/7b/orenda/umovy/.

Оренда офісу в комплексі «Оптіма Плаза» відкриває перед вами безліч можливостей та переваг. Комплекс знаходиться на одній з самих основних магістралей міста, де досить часто проїжджає громадський транспорт, а також є хороший відкритий доступ для автомобілів. Тому добратись до офісу як вашим працівникам, так і клієнтам буде не проблема.

До речі комплекс також має свій власний паркінг, де можна залишати авто під наглядом і бути впевненим, що з ним нічого не трапиться. Біля паркінгу також є розташовані декілька міні-станцій для зарядки електромобілів.

До безпеки власники комплексу підійшли з усією відповідальністю. На кожному поверсі встановлена охоронна та пожежна сигналізація. Крім того, комплекс оснащений і систем відеонагляду, який записує відео в режимі реального часу і в якості full hd. До речі, на кожному поверсі також є встановлені додаткові датчики СО2. Вхідні двері в орендоване приміщення оснащені надійним контролем доступу на вхід.

Чому вигідно взяти в оренду офіс саме в бізнес-центрі «Оптіма Плаза»?

Безперечно, вирішувати тільки вам де саме ви хочете винаймати офіс, але перш ніж ви відкинете комплекс «Оптіма Плаза», розгляньмо від чого ви відмовляєтесь:

 

  • Великий вибір офісних приміщень з різною квадратурою та розташуванням;
  • Доступні ціни, які не перевищують середньостатистичних цін на ринку нерухомості;
  • Можливість отримати хорошу знижку на оренду, адже компанія регулярно проводить різноманітні акції та для постійних клієнтів надає хороші скидки;
  • Зручне розташування офісу та безпроблемний під’їзд до нього;
  • Офіс – під ключ. Всі орендовані приміщення повністю готові до в’їзду в них. Стеля пофарбована в темний колір графіту, стіни готові до декорування під ваш смак, а на підлозі встановлено штучне покриття LINDNER.

Це далеко не всі переваги, які чекають на вас в разі оформлення оренди приміщення в комплексі «Оптіма Плаза». Більш детальну інформацію вам без проблем можуть надати консультанти компанії, номери яких вказані на головні сторінці офіціант ного сайту компанії. Враховуючи все вищесказане ми радимо вам як мінімум двічі подумати перед тим як відкидати варіанти оренди офісу в центрі «Оптіма Плаза».

Информационный портал

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

twelve − 6 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: